1: Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 pauza - pauza 7EW średnia 60.00% 60.00%
8EW średnia 60.00% 60.00%
2 Henryk Płusa - Zenon Wojton 11EW 2 N 4 -5 -250 80.00% 66.67%
12EW 2 N 5 -2 -200 100.00% 75.00%
3 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 5EW 3 E J = -140 90.00% 78.00%
6EW 4 N 5 +1 +150 90.00% 80.00%
4 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 17EW 4 N K = +420 20.00% 71.43%
18EW 3 W 8 +1 -170 70.00% 71.25%
5 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 13EW 1 N A -2 -200 90.00% 73.33%
14EW 3 N J +1 +130 30.00% 69.00%
6 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 15NS 3 N J = +600 100.00% 71.82%
16NS 2 W 5 -1 +100 70.00% 71.67%
7 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 21NS 3 N J +2 +660 60.00% 70.77%
22NS 3 W J +1 -630 30.00% 67.86%
8 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 25NS 2 N 2 +1 +140 50.00% 66.67%
26NS 4 S 8 +1 +650 60.00% 66.25%
9 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 3NS 6 N J -4 -200 0.00% 62.35%
4NS 2 N 7 = +120 20.00% 60.00%
10 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 19NS 3 E K -2 +200 100.00% 62.11%
20NS 4 W 10 = -620 20.00% 60.00%
11 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 23EW 3 W J -1 +100 30.00% 58.57%
24EW 2 W A -2 +100 80.00% 59.55%
12 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 9EW 3x S 2 = +550 20.00% 57.83%
10EW 6 E Q +1 -1460 80.00% 58.75%
13 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 1NS 2 E 2 -1 +50 20.00% 57.20%
2NS 3 E A = -140 10.00% 55.38%
wynik 55.38%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

2: Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 3NS 3 N 7 -2 -100 30.00% 30.00%
4NS 2x W A -3 +800 100.00% 65.00%
2 pauza - pauza 9EW średnia 60.00% 63.33%
10EW średnia 60.00% 62.50%
3 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 13EW 2 N A -2 -200 90.00% 68.00%
14EW 3 N A +1 +130 30.00% 61.67%
4 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 7EW 6 N 9 = +1430 50.00% 60.00%
8EW 5 S 5 -1 -50 100.00% 65.00%
5 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 19EW 3 E K +1 -170 20.00% 60.00%
20EW 4 E 9 = -620 80.00% 62.00%
6 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 15EW 3 N J = +600 0.00% 56.36%
16EW 2 W 5 -1 +100 30.00% 54.17%
7 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 17NS 5 E 5 -2 +100 20.00% 51.54%
18NS 4 W 8 -1 +50 90.00% 54.29%
8 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 23NS 2 S 5 +1 +140 100.00% 57.33%
24NS 2 E 4 -2 +100 20.00% 55.00%
9 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 1NS 3 S Q = +110 60.00% 55.29%
2NS 4 E A -3 +150 100.00% 57.78%
10 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 5NS 4 E 7 -1 +50 90.00% 59.47%
6NS 3 N 5 +3 +170 40.00% 58.50%
11 Henryk Płusa - Zenon Wojton 21NS 3 S 4 +2 +660 60.00% 58.57%
22NS 3 E 4 +1 -130 100.00% 60.45%
12 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 25EW 3 E K +2 -200 100.00% 62.17%
26EW 3 S 8 +2 +200 90.00% 63.33%
13 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 11EW 3 E 10 = -140 50.00% 62.80%
12EW 1 N Q = +90 30.00% 61.54%
+/- 0.13%
wynik 61.67%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

3: Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 13EW 1 N 2 -1 -100 30.00% 30.00%
14EW 3 N J = +110 70.00% 50.00%
2 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 5NS 2 W 6 = -110 50.00% 50.00%
6NS 3 S 9 +2 +200 70.00% 55.00%
3 pauza - pauza 11EW średnia 60.00% 56.00%
12EW średnia 60.00% 56.67%
4 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 15EW 1 N J +1 +120 60.00% 57.14%
16EW 2 S 5 = +90 60.00% 57.50%
5 Henryk Płusa - Zenon Wojton 9EW 1 N 10 +1 +110 60.00% 57.78%
10EW 4 E 2 +3 -710 10.00% 53.00%
6 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 21EW 3 S 5 +2 +660 40.00% 51.82%
22EW 3 E 4 +2 -660 100.00% 55.83%
7 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 17EW 5 E 5 -2 +100 80.00% 57.69%
18EW 4 W 8 -1 +50 10.00% 54.29%
8 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 19NS 4x S 6 -2 -300 60.00% 54.67%
20NS 3 W 8 +1 -170 60.00% 55.00%
9 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 25NS 2 N J +3 +200 100.00% 57.65%
26NS 4 S 8 +1 +650 60.00% 57.78%
10 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 3NS 3 N J +1 +430 100.00% 60.00%
4NS 3 N 6 +1 +630 80.00% 61.00%
11 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 7NS 6 N 3 = +1430 50.00% 60.48%
8NS 4x W A -2 +300 20.00% 58.64%
12 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 23NS 3 W 6 -1 +100 70.00% 59.13%
24NS 4x E 5 -4 +800 100.00% 60.83%
13 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 1EW 2 E 2 -1 +50 80.00% 61.60%
2EW 3 E A = -140 90.00% 62.69%
+/- 0.22%
wynik 62.92%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

4: Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 3EW 3 N 7 -2 -100 70.00% 70.00%
4EW 2x W A -3 +800 0.00% 35.00%
2 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 15EW 3 N J -2 -200 100.00% 56.67%
16EW 2 W A -1 +100 30.00% 50.00%
3 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 7NS 6 N 2 = +1430 50.00% 50.00%
8NS 4 N 3 +1 +450 50.00% 50.00%
4 pauza - pauza 13EW średnia 60.00% 51.43%
14EW średnia 60.00% 52.50%
5 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 17EW 5 N K -1 -50 100.00% 57.78%
18EW 4 W 8 -1 +50 10.00% 53.00%
6 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 11EW 2 E 10 +1 -140 50.00% 52.73%
12EW 1 S 4 +3 +170 0.00% 48.33%
7 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 23EW 3 W J = -140 70.00% 50.00%
24EW 3 E 5 -2 +100 80.00% 52.14%
8 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 19EW 4x S 6 -2 -300 40.00% 51.33%
20EW 3 W 8 +1 -170 40.00% 50.62%
9 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 21NS 3 S 4 +2 +660 60.00% 51.18%
22NS 3 S 10 -5 -250 80.00% 52.78%
10 Henryk Płusa - Zenon Wojton 1NS 3 N A +2 +150 100.00% 55.26%
2NS 4 E 10 -2 +100 80.00% 56.50%
11 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 5NS 2 E 5 = -110 50.00% 56.19%
6NS 3 S K +2 +200 70.00% 56.82%
12 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 9NS 3x S 2 = +550 80.00% 57.83%
10NS 6 E Q +1 -1460 20.00% 56.25%
13 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 25NS 2 N J +1 +140 50.00% 56.00%
26NS 2 S 8 +3 +200 10.00% 54.23%
wynik 54.23%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

5: Lech Kubik - Jerzy Poddębniak

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 1NS 3 N 9 = +110 60.00% 60.00%
2NS 3 E 5 -1 +50 60.00% 60.00%
2 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 5EW 2 W 6 = -110 50.00% 56.67%
6EW 3 S 9 +2 +200 30.00% 50.00%
3 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 17EW 4x S 10 = +590 0.00% 40.00%
18EW 3 W 8 = -140 40.00% 40.00%
4 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 9NS 2 N 9 = +110 40.00% 40.00%
10NS 4 E Q +3 -710 90.00% 46.25%
5 pauza - pauza 15EW średnia 60.00% 47.78%
16EW średnia 60.00% 49.00%
6 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 19EW 5x S K -3 -500 60.00% 50.00%
20EW 4 E 6 = -130 0.00% 45.83%
7 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 13EW 2 E 2 = -110 60.00% 46.92%
14EW 3 S 8 = +110 70.00% 48.57%
8 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 25EW 2 N 2 +1 +140 50.00% 48.67%
26EW 4 S 8 +1 +650 40.00% 48.12%
9 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 21EW 3 S 4 +2 +660 40.00% 47.65%
22EW 3 S 10 -5 -250 20.00% 46.11%
10 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 23NS 3 W 3 = -140 30.00% 45.26%
24NS 2 N 3 = +110 60.00% 46.00%
11 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 3NS 3 N 3 = +400 80.00% 47.62%
4NS 2 N 3 -1 -100 0.00% 45.45%
12 Henryk Płusa - Zenon Wojton 7NS 6 N 2 = +1440 100.00% 47.83%
8NS 5x W A -3 +500 90.00% 49.58%
13 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 11NS 3 E 10 = -140 50.00% 49.60%
12NS 1 N Q = +90 70.00% 50.38%
wynik 50.38%
miejsce 9
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

6: Ryszard Stefański - Wojciech Płusa

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 13NS 1 N 2 -1 -100 70.00% 70.00%
14NS 3 N J = +110 30.00% 50.00%
2 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 3NS 3 N J -2 -100 30.00% 43.33%
4NS 3 S 2 = +600 60.00% 47.50%
3 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 7EW 6 N 2 = +1430 50.00% 48.00%
8EW 4 N 3 +1 +450 50.00% 48.33%
4 Henryk Płusa - Zenon Wojton 19EW 4 E K = -620 90.00% 54.29%
20EW 3 W A = -140 20.00% 50.00%
5 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 11NS 4 E 10 = -420 0.00% 44.44%
12NS 2 S 4 -1 -100 30.00% 43.00%
6 pauza - pauza 17EW średnia 60.00% 44.55%
18EW średnia 60.00% 45.83%
7 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 21EW 3 N J +2 +660 40.00% 45.38%
22EW 3 W J +1 -630 70.00% 47.14%
8 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 15EW 2 N J +1 +150 30.00% 46.00%
16EW 2 N 10 = +110 0.00% 43.12%
9 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 1EW 3 S Q = +110 40.00% 42.94%
2EW 4 E A -3 +150 0.00% 40.56%
10 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 23EW 3 W 3 = -140 70.00% 42.11%
24EW 2 N 3 = +110 40.00% 42.00%
11 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 25NS 2 N J +1 +140 50.00% 42.38%
26NS 4 S 8 +1 +650 60.00% 43.18%
12 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 5NS 3 E J = -140 10.00% 41.74%
6NS 3 S K +3 +230 100.00% 44.17%
13 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 9NS 1xx S 6 +2 +960 100.00% 46.40%
10NS 6 E Q +1 -1460 20.00% 45.38%
wynik 45.38%
miejsce 11
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

7: Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 11NS 2 S 6 +2 +130 100.00% 100.00%
12NS 1 N 3 -1 -100 30.00% 65.00%
2 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 15NS 3 N J -2 -200 0.00% 43.33%
16NS 2 W A -1 +100 70.00% 50.00%
3 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 5NS 3 E J = -140 10.00% 42.00%
6NS 4 N 5 +1 +150 10.00% 36.67%
4 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 9EW 2 N 9 = +110 60.00% 40.00%
10EW 4 E Q +3 -710 10.00% 36.25%
5 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 21EW 3 N J +2 +660 40.00% 36.67%
22EW 3 W 2 = -600 40.00% 37.00%
6 Henryk Płusa - Zenon Wojton 13NS 1 N A -1 -100 70.00% 40.00%
14NS 4 E J -3 +150 100.00% 45.00%
7 pauza - pauza 19EW średnia 60.00% 46.15%
20EW średnia 60.00% 47.14%
8 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 23EW 2 S 5 +1 +140 0.00% 44.00%
24EW 2 E 4 -2 +100 80.00% 46.25%
9 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 17EW 3 N A +1 +170 50.00% 46.47%
18EW 5x N A -3 -800 100.00% 49.44%
10 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 3EW 3 N J +1 +430 0.00% 46.84%
4EW 3 N 6 +1 +630 20.00% 45.50%
11 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 25EW 2 N J +1 +140 50.00% 45.71%
26EW 4 S 8 +1 +650 40.00% 45.45%
12 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 1NS 2 E K = -110 0.00% 43.48%
2NS 2 E A +1 -140 10.00% 42.08%
13 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 7NS 6 N 7 = +1430 50.00% 42.40%
8NS 5x W K -3 +500 90.00% 44.23%
wynik 44.23%
miejsce 12
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

8: Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 9NS 3 N 10 -1 -50 0.00% 0.00%
10NS 6 E Q +1 -1460 20.00% 10.00%
2 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 13NS 2 E J -3 +300 100.00% 40.00%
14NS 3x S 8 -3 -500 0.00% 30.00%
3 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 17NS 4x S 10 = +590 100.00% 44.00%
18NS 3 W 8 = -140 60.00% 46.67%
4 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 7NS 6 N 9 = +1430 50.00% 47.14%
8NS 5 S 5 -1 -50 0.00% 41.25%
5 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 11EW 4 E 10 = -420 100.00% 47.78%
12EW 2 S 4 -1 -100 70.00% 50.00%
6 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 23EW 4 N A -2 -200 100.00% 54.55%
24EW 3 W A -3 +150 20.00% 51.67%
7 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 15NS 2 N 2 +1 +150 70.00% 53.08%
16NS 3 S A -1 -50 20.00% 50.71%
8 pauza - pauza 21EW średnia 60.00% 51.33%
22EW średnia 60.00% 51.88%
9 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 25EW 2 N J +3 +200 0.00% 48.82%
26EW 4 S 8 +1 +650 40.00% 48.33%
10 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 19EW 3 E K -2 +200 0.00% 45.79%
20EW 4 W 10 = -620 80.00% 47.50%
11 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 5EW 2 E 5 = -110 50.00% 47.62%
6EW 3 S K +2 +200 30.00% 46.82%
12 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 1EW 2 E K = -110 100.00% 49.13%
2EW 2 E A +1 -140 90.00% 50.83%
13 Henryk Płusa - Zenon Wojton 3NS 3 N 3 -1 -50 60.00% 51.20%
4NS 1 N K +3 +180 40.00% 50.77%
wynik 50.77%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

9: Henryk Płusa - Zenon Wojton

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 5NS 3 E 2 -1 +50 90.00% 90.00%
6NS 3 N J +2 +150 10.00% 50.00%
2 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 11NS 2 N 4 -5 -250 20.00% 40.00%
12NS 2 N 5 -2 -200 0.00% 30.00%
3 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 15NS 2 N J -1 -100 20.00% 28.00%
16NS 1 E 2 +1 -120 0.00% 23.33%
4 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 19NS 4 E K = -620 10.00% 21.43%
20NS 3 W A = -140 80.00% 28.75%
5 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 9NS 1 N 10 +1 +110 40.00% 30.00%
10NS 4 E 2 +3 -710 90.00% 36.00%
6 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 13EW 1 N A -1 -100 30.00% 35.45%
14EW 4 E J -3 +150 0.00% 32.50%
7 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 25EW 2 N K +1 +140 50.00% 33.85%
26EW 3x E A -3 +800 0.00% 31.43%
8 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 17NS 3 S 10 +1 +170 50.00% 32.67%
18NS 3 W 8 +1 -170 30.00% 32.50%
9 pauza - pauza 23EW średnia 60.00% 34.12%
24EW średnia 60.00% 35.56%
10 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 1EW 3 N A +2 +150 0.00% 33.68%
2EW 4 E 10 -2 +100 20.00% 33.00%
11 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 21EW 3 S 4 +2 +660 40.00% 33.33%
22EW 3 E 4 +1 -130 0.00% 31.82%
12 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 7EW 6 N 2 = +1440 0.00% 30.43%
8EW 5x W A -3 +500 10.00% 29.58%
13 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 3EW 3 N 3 -1 -50 40.00% 30.00%
4EW 1 N K +3 +180 60.00% 31.15%
wynik 31.15%
miejsce 13
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

10: Jerzy Kołacz - Adam Sieczka

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Henryk Płusa - Zenon Wojton 5EW 3 E 2 -1 +50 10.00% 10.00%
6EW 3 N J +2 +150 90.00% 50.00%
2 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 7NS 3 S Q +3 +690 0.00% 33.33%
8NS 4 S Q +1 +450 50.00% 37.50%
3 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 13NS 2 N A -2 -200 10.00% 32.00%
14NS 3 N A +1 +130 70.00% 38.33%
4 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 17NS 4 N K = +420 80.00% 44.29%
18NS 3 W 8 +1 -170 30.00% 42.50%
5 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 21NS 3 N J +2 +660 60.00% 44.44%
22NS 3 W 2 = -600 60.00% 46.00%
6 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 11NS 2 E 10 +1 -140 50.00% 46.36%
12NS 1 S 4 +3 +170 100.00% 50.83%
7 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 15EW 2 N 2 +1 +150 30.00% 49.23%
16EW 3 S A -1 -50 80.00% 51.43%
8 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 1EW 3 N 9 = +110 40.00% 50.67%
2EW 1 E 5 = -80 60.00% 51.25%
9 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 19NS 4 E K = -620 10.00% 48.82%
20NS 4 E 4 = -620 20.00% 47.22%
10 pauza - pauza 25EW średnia 60.00% 47.89%
26EW średnia 60.00% 48.50%
11 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 3EW 3 N 3 = +400 20.00% 47.14%
4EW 2 N 3 -1 -100 100.00% 49.55%
12 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 23EW 3 W 6 -1 +100 30.00% 48.70%
24EW 4x E 5 -4 +800 0.00% 46.67%
13 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 9EW 1xx S 6 +2 +960 0.00% 44.80%
10EW 6 E Q +1 -1460 80.00% 46.15%
wynik 46.15%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

11: Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 11EW 2 S 6 +2 +130 0.00% 0.00%
12EW 1 N 3 -1 -100 70.00% 35.00%
2 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 7EW 3 S Q +3 +690 100.00% 56.67%
8EW 4 S Q +1 +450 50.00% 55.00%
3 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 9NS 2 N 9 = +110 40.00% 52.00%
10NS 3 W 6 +4 -720 60.00% 53.33%
4 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 15NS 1 N J +1 +120 40.00% 51.43%
16NS 2 S 5 = +90 40.00% 50.00%
5 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 19NS 3 E K +1 -170 80.00% 53.33%
20NS 4 E 9 = -620 20.00% 50.00%
6 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 23NS 4 N A -2 -200 0.00% 45.45%
24NS 3 W A -3 +150 80.00% 48.33%
7 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 13NS 2 E 2 = -110 40.00% 47.69%
14NS 3 S 8 = +110 30.00% 46.43%
8 Henryk Płusa - Zenon Wojton 17EW 3 S 10 +1 +170 50.00% 46.67%
18EW 3 W 8 +1 -170 70.00% 48.12%
9 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 3EW 6 N J -4 -200 100.00% 51.18%
4EW 2 N 7 = +120 80.00% 52.78%
10 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 21NS 4 S 5 = +630 0.00% 50.00%
22NS 3 W 2 +1 -630 30.00% 49.00%
11 pauza - pauza 1EW średnia 60.00% 49.52%
2EW średnia 60.00% 50.00%
12 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 5EW 3 E J = -140 90.00% 51.74%
6EW 3 S K +3 +230 0.00% 49.58%
13 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 25EW 2 N J +1 +140 50.00% 49.60%
26EW 2 S 8 +3 +200 90.00% 51.15%
wynik 51.15%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

12: Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 1EW 3 N 9 = +110 40.00% 40.00%
2EW 3 E 5 -1 +50 40.00% 40.00%
2 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 13EW 2 E J -3 +300 0.00% 26.67%
14EW 3x S 8 -3 -500 100.00% 45.00%
3 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 9EW 2 N 9 = +110 60.00% 48.00%
10EW 3 W 6 +4 -720 40.00% 46.67%
4 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 11NS 4 E 10 -1 +50 80.00% 51.43%
12NS 1 N Q = +90 70.00% 53.75%
5 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 17NS 5 N K -1 -50 0.00% 47.78%
18NS 4 W 8 -1 +50 90.00% 52.00%
6 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 21NS 3 S 5 +2 +660 60.00% 52.73%
22NS 3 E 4 +2 -660 0.00% 48.33%
7 Henryk Płusa - Zenon Wojton 25NS 2 N K +1 +140 50.00% 48.46%
26NS 3x E A -3 +800 100.00% 52.14%
8 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 15NS 2 N J +1 +150 70.00% 53.33%
16NS 2 N 10 = +110 100.00% 56.25%
9 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 19EW 4 E K = -620 90.00% 58.24%
20EW 4 E 4 = -620 80.00% 59.44%
10 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 5EW 4 E 7 -1 +50 10.00% 56.84%
6EW 3 N 5 +3 +170 60.00% 57.00%
11 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 23NS 3 W J -1 +100 70.00% 57.62%
24NS 2 W A -2 +100 20.00% 55.91%
12 pauza - pauza 3EW średnia 60.00% 56.09%
4EW średnia 60.00% 56.25%
13 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 7EW 6 N 7 = +1430 50.00% 56.00%
8EW 5x W K -3 +500 10.00% 54.23%
wynik 54.23%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

13: Marek Jaskólski - Artur Więckowski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 9EW 3 N 10 -1 -50 100.00% 100.00%
10EW 6 E Q +1 -1460 80.00% 90.00%
2 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 3EW 3 N J -2 -100 70.00% 83.33%
4EW 3 S 2 = +600 40.00% 72.50%
3 Henryk Płusa - Zenon Wojton 15EW 2 N J -1 -100 80.00% 74.00%
16EW 1 E 2 +1 -120 100.00% 78.33%
4 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 11EW 4 E 10 -1 +50 20.00% 70.00%
12EW 1 N Q = +90 30.00% 65.00%
5 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 13NS 1 N A -2 -200 10.00% 58.89%
14NS 3 N J +1 +130 70.00% 60.00%
6 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 19NS 5x S K -3 -500 40.00% 58.18%
20NS 4 E 6 = -130 100.00% 61.67%
7 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 23NS 3 W J = -140 30.00% 59.23%
24NS 3 E 5 -2 +100 20.00% 56.43%
8 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 1NS 3 N 9 = +110 60.00% 56.67%
2NS 1 E 5 = -80 40.00% 55.62%
9 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 17NS 3 N A +1 +170 50.00% 55.29%
18NS 5x N A -3 -800 0.00% 52.22%
10 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 21EW 4 S 5 = +630 100.00% 54.74%
22EW 3 W 2 +1 -630 70.00% 55.50%
11 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 7EW 6 N 3 = +1430 50.00% 55.24%
8EW 4x W A -2 +300 80.00% 56.36%
12 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 25NS 3 E K +2 -200 0.00% 53.91%
26NS 3 S 8 +2 +200 10.00% 52.08%
13 pauza - pauza 5EW średnia 60.00% 52.40%
6EW średnia 60.00% 52.69%
wynik 52.69%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl

14: pauza - pauza

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Włodzimierz Niedolaz - Jacek Adamczyk 7NS średnia 0.00% 0.00%
8NS średnia 0.00% 0.00%
2 Ryszard Adamczuk - Mariusz Lelonek 9NS średnia 0.00% 0.00%
10NS średnia 0.00% 0.00%
3 Andrzej Wiśniewski - Andrzej Łepkowski 11NS średnia 0.00% 0.00%
12NS średnia 0.00% 0.00%
4 Piotr Szczygieł - Marek Kozdrach 13NS średnia 0.00% 0.00%
14NS średnia 0.00% 0.00%
5 Lech Kubik - Jerzy Poddębniak 15NS średnia 0.00% 0.00%
16NS średnia 0.00% 0.00%
6 Ryszard Stefański - Wojciech Płusa 17NS średnia 0.00% 0.00%
18NS średnia 0.00% 0.00%
7 Ryszard Kostrzewski - Jerzy Wojtachnio 19NS średnia 0.00% 0.00%
20NS średnia 0.00% 0.00%
8 Sławomir Wierzbowicz - Robert Długosz 21NS średnia 0.00% 0.00%
22NS średnia 0.00% 0.00%
9 Henryk Płusa - Zenon Wojton 23NS średnia 0.00% 0.00%
24NS średnia 0.00% 0.00%
10 Jerzy Kołacz - Adam Sieczka 25NS średnia 0.00% 0.00%
26NS średnia 0.00% 0.00%
11 Zbigniew Górzyński - Grzegorz Kocia 1NS średnia 0.00% 0.00%
2NS średnia 0.00% 0.00%
12 Szczepan Szumielewicz - Wacław Ziomek 3NS średnia 0.00% 0.00%
4NS średnia 0.00% 0.00%
13 Marek Jaskólski - Artur Więckowski 5NS średnia 0.00% 0.00%
6NS średnia 0.00% 0.00%
wynik 0.00%
miejsce -
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 05-11-2019 08:29:01
Sędzia: Marek Jaskólski , e-mail: alekeram@wp.pl