17.12.2019 - Zakończenie roku Kielce

W dniu 17 grudnia w Hotelu Aviator w Kielcach odbyło się uroczyste zakończenie rocznego cyklu rozgrywek brydża sportowego.W spotkaniu uczestniczyła liczna delegacja brydżystów ze Skarżyska oraz członkowie Naszego Stowarzyszenia Szlem. Wśród nagrodzonych obecny był członek naszego stowarzyszenia kol. Piotr Szczygieł, a brązową odznakę zasłużonega działacza PZBS otrzmał Marek Jaskólski. Takimi odznakami wyróżnieni zostali też działacze se Skarżyska Pani Maja Żabierek i Hubert Urban.   Szczegóły na stronie ŚZBS.                                                                                                         

                                                   Zarząd Stowarzyszenia Szlem gratuluje wyrónionym i nagrodzonym.                                                                                                                                                    Prezes Stowarzyszenia Szem Andrzej Kwiatkowski.